HAKKIMIZDA

Tıptek, 23 Haziran 1982’de  Türkiye’deki yerli diş üniti ve periaplikal röntgen pazarında imalat yapmak amacıyla kuruldu. 1982’den 2012 yılına kadar yapmış olduğu imalatlar arasında yer alan “ADONIS”, “PROGRESS” gibi birçok diş hekiminin bugün de tercihi olan diş ünitleri modelleri ile diş hekimliği sektöründe öncü ve lider firma konumundadır. Ürettiği modelleri yurt dışı pazarında başarı ile sergileyen Tıptek’in bugün 8650’den fazla ürününün aktif olarak kullanıldığı bilinmektedir. Diş ünitlerinin yanı sıra “PROJECT” model mobil ve duvara monte periaplikal röntgen imalatı da bulunmaktadır. 2012 - 2016 yıllarında diş hekimliği malzemeleri ithalatı ve yurt içi dağıtımı gerçekleştirildi. 

 Tüm bu birikimin üzerine kurulan www.dentalparca.com, Dental sektörde tüm ürünler için yedek parça ve teknik servis imkanı sunmaktadır. www.dentalparca.com  Müşteri odaklı yaklaşımı , deneyimli kadrosu ile her zaman müşterisinin yanında olmayı hedefleyen iyi fiyat doğru hizmet ve mutlu müşteri felsefesini kendine ilke edinmiştir.

Tıptek, bugün merkezi İstanbul’da bulunan yaklaşık 200 m² kapalı alan üzerinde hizmet veriyor. Hayata geçirmeyi planladığı projenin çekirdeğini oluşturacak; üretici, ithalatçı, bayi/satıcı ve son kullanıcılar ile Tıptek arasındaki her türlü iletişimi gerçekleştiren “Operasyon Merkezi” kurulmuştur. Operasyon Merkezi ile birlikte “Saha Servis Hizmetleri” ve “ProServis Tamir Merkezi” de yeni anlayış çerçevesinde komple yenilenmiştir.

Teknik Servis Hizmeti Al